2024/05/30

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

معرفی صرافی Bitstamp

معرفی صرافی Bitstamp

معرفی صرافی Bitstamp

بیت استمپ یکی از محبوب ترین صرافی های بیت کوین است. این شرکت در سال 2011 در بریتانیا راه اندازی شد. در این صرافی امکان خرید/فروش و ذخیره بیت کوین،اتریوم،ریپل و لایت کوین وجود دارد.

آدرس سایت: www.bitstamp.net

صرافی bitstamp

بیت استمپ اولین صرافی بزرگ بیت کوین است که بهترین شیوه های امنیتی را از جمله تکنولوژی MultiSig برای کیف پول داغ خود استفاده کرده است. علاوه بر این، تعدادی از گزینه های امنیتی مانند ورود دو مرحله ای و ایمیل تأیید برای افزایش امنیت حساب در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

این صرافی اجازه می دهد تا سفارش های فوری خود را در بهترین پیشنهاد یا قیمت درخواست کنید و همچنین سفارش هایی با فیلتر مکان و گزینه های دیگری ایجاد کنید.

با استفاده از برنامه های تلفن همراه بیت استمپ، که برای هر دو سیستم عامل iOS و Android در دسترس است، مشتریان می توانند حتی در مسافرت یا پرواز هم بیت کوین بخرند یا بفروشند.

هک شدن bitstamp

هک شدن بیت استمپ

در سال 2015 گروهی از هکر ها با حمله به سرور این سایت 5 میلیون بیت کوین را به سرقت بردند. پس از چند ماه تمام مبالغ به سرقت رفته به حساب مشتریان بازگشت داده شد.

امکان اتصال به کیف پول های سخت افزاری

معرفی صرافی Bitstamp

برای امنیت و سهولت شارژ حساب در بیت استمپ، قابلیت اتصال سایت با میف پول های سخت افزار Trezor و Ledger وجود دارد.

وضعیت صرافی Bitstamp برای کاربران ایرانی

به دلیل تحریم های موجود، در فرم ثبت نام این سایت کشور ایران وجود ندارد بنابراین امکان فعالیت برای کاربران مقیم ایران وجود ندارد.

منبع: ارزدیــجیتال

دیدگاهتان را بنویسید