1401/02/27

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

روند صعودی سکه متوقف شد

روند صعودی سکه متوقف شد

روند صعودی سکه متوقف شد

به گزارش ارزی(Arzee.ir) به نقل از اقتصاد آنلاین

به گزارش اقتصاد آنلاین، بدر شرایطی که در اولین روز معاملاتی بازار جهانی، قیمت اونس جهانی با اندکی کاهش معادل 1964 دلار و 9 سنت ثبت شده است اما بازار طلا و سکه به پیروی از ورود قیمت دلار به کانال 28 هزار تومان در بازار آزاد در روز گذشته، امروز هم با روندی افزایشی در معاملات صبح رو به رو بود. اما در ادامه معاملات قیمت‌ها در این بازار اندکی ثبات پیدا کرد.

به این ترتیب سکه امامی در این ساعت از معاملات، 13میلیون و 237 هزارتومان قیمت خورده است. این سکه روز گذشته با قیمت 13میلیون و 134 هزارتومان معامله می‌شد که افزایش قیمتی در حدود 100 تومان را نشان می‌دهد.

 نیم سکه نیز با قیمت 7میلیون و 395 هزارتومان معامله می‌شود. آخرین قیمت معاملاتی نیم سکه در روز گذشته، 7میلیون و 365 هزارتومان بود که با افزایشی حدود 30 هزار تومان روبرو بوده است.

همچنین ربع سکه 4میلیون و 302 هزارتومان قیمت خورده است. عصر روز گذشته این سکه با قیمت 4میلیون و 252 هزارتومان معامله می‌شد که حدود 50 هزار تومان افزایش را نشان می‌دهد.

هر سکه یک گرمی نیز با قیمت 2میلیون و 552 هزارتومان معامله می‌شود که در طی چند روز اخیر بدون تغییر باقی مانده و با همین نرخ خرید و فروش می‌شود.

حباب سکه چقدر است؟

حباب سکه در مقایسه با روز گذشته با اندکی کاهش قیمت نسبت به این ترتیب هر سکه امامی 243 هزارتومان، نیم سکه، 900 هزارتومان، ربع سکه، یک میلیون 51 هزار تومان و هر سکه یک گرمی، 954 هزارتومان حباب دارد

برگرفته از سیگنــال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *