سایت ارزی (Arzee)/همزمان با هفته دولت ۸ پروژه به مبلغ ۲۲۵۵ میلیارد ریال از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران به بهره برداری رسید.

“حاجی‌رضا تیموری- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران- با اعلام این خبر گفت: چهار پروژه احداث نیروگاه تولید پراکنده در شهرستان‌های پاکدشت، ورامین، ملارد و احمدآباد مستوفی در شهرستان اسلامشهر به مبلغ ۱۴۶۷ میلیارد ریال، احداث خروجی پست‌های ۶۳ کیلوولت پرندک، نسیم شهر و ساتکاپ به مبلغ ۵۳ میلیارد ریال و احداث، اصلاح و بهینه سازی شبکه و روشنایی معابر در شهرستانهای تحت پوشش توزیع برق استان تهران به مبلغ ۷۳۵ میلیارد ریال در زمره این طرح‌ها هستند.
وی تعداد مشترکان زیر پوشش شرکت توزیع نیروی برق استان تهران را بالغ بر دو میلیون و ۴۰۰ هزار مشترک اعلام کرد و افزود: کاهش تلفات، افزایش قدرت مانور و  قابلیت اطمینان شبکه از مهم‌ترین اهداف اجرای این طرح ها  است که در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران و بر مبنای محور ساخت و سازها به انجام رسیده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در خاتمه با اشاره به اجرای موفق طرح حذف قبوض کاغذی برق در سال گذشته اظهار امیدواری کرد که از ابتدای سایت ارزی (Arzee)ماه سال جاری با گسترش اپلیکیشن خدمات غیرحضوری برق شاهد ارائه خدمات سریع، آسان و مطمئن به مشترکان باشیم.