2024/04/19

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

یک بام و دو هوا در بازار دلار

یک بام و دو هوا در بازار دلار

به گزارش تجارت‌نیوز ، روز گذشته قیمت دلار با روند کاهشی آغاز به کار کرد و در آخرین معامله دیروز با افزایش محدودی به کار خود پایان داد.

قیمت انواع ارز 30 فروردین 1402

قیمت دلار ، روز شنبه در بازار آزاد به کف کانال پنجم برگشت، یکشنبه و دوشنبه با قیمت 51 هزار تومانی معامله شد و در آخرین معامله روز گذشته با قیمت 51 هزار و 760 تومان به کار خود پایان داد. این در حالی است که تا ظهر روز گذشته بازارهای همسایه نیز ارزی(Arzee.ir) کاهش قیمت به دلار تهران دادند اما در ادامه افزایش محدودی داشتند. دلار تهران نیز با همین روند کاهش و افزایش هر چند محدود همراه شد.

حواله درهم نیز در آخرین معامله روز گذشته با قیمت 14 هزار و 260 تومان بسته شد. این در حالی است که قیمت درهم دیروز را با کاهش قیمت و در کف کانال 14 هزار تومانی آغاز به کار کرد.

بر اساس نمودار تکنیکیِ دلار تهران، این اسکناس در مثلثی گرفتار شده و وقت زیادی برای خروج از این منطقه ندارد.

قیمت دلار در نرخهای مختلف

قیمت دلار نقدی مرکز مبادله صبح روز گذشته، سه‌شنبه 29 فروردین با رقم 42 هزار و 167 تومان کشف قیمت شد و 141 تومان نسبت به روز دوشنبه افزایش داشت. قیمت دلار حواله نیز روز گذشته 127 تومان گران شد و با قیمت 38 هزار و 333 تومان کشف قیمت شد.

همچنین قیمت دلار نیمایی مانند هفته‌های گذشته روی رقم 28 هزار و 500 تومان ثابت بوده است. اما صرافی ملی طبق روال هفته‌های اخیر قیمت جدیدی منتشر نکرده است.

همراهی بازارهای همسایه با دلار تهران

در نخستین ساعات روز گذشته ارزی(Arzee.ir) بازارهای همسایه به دلار تهران کاهشی بود و در ادامه روز روند افزایشی محدودی داشت. در آخرین معاملات روز گذشته در بازارهای همسایه دلار هرات، با قیمت 51 هزار و 430 تومان معامله شد.دلار سلیمانیه نیز با قیمت 51 هزار تومان معامله شد.

قیمت ارزهای موثر

روز گذشته 29 فروردین قیمت اسکناس یورو در مرکز مبادله ارز و طلا نزدیک به 200 تومان کاهش قیمت داشت و با رقم 46 هزار و 24 تومان و یوروی حواله نیز با قیمت 41 هزار و 840 تومان اعلام شدند. دیروز یوروی حواله در مرکز مبادله یک پله کاهش قیمت داشت. همچنین قیمت یورو در بازار آزاد با رقم 56 هزار و 525 تومان رسید.

روز گذشته قیمت درهم در بازار آزاد با رقم 14 هزار و 260 تومان مبادله شد. همچنین قیمت حواله درهم در سایت بازار متشکل معاملات ارز 10 هزار 438 تومان درج شد و افزایش محدودی داشت. قیمت اسکناس درهم نیز در این مرکز 11 هزار و 481 تومان اعلام شد. قیمت دلار درهم نیز 51 هزار و 930 تومان محاسبه می‌شود.

گزارش‌های بیشتر را در صفحه اخبار ارز و طلا بخوانید.

مرجع: تجارت نیوز

برگرفته از سیگنــال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *