1401/05/22

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

پیش بینی قیمت طلا تا پایان هفته / کاهش شدید تقاضا برای طلا و سکه

پیش بینی قیمت طلا تا پایان هفته / کاهش شدید تقاضا برای طلا و سکه

پیش بینی قیمت طلا تا پایان هفته / کاهش شدید تقاضا برای طلا و سکه

به گزارش ارزی(Arzee.ir) به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد آنلاینفاطمه اکبرخانی؛ محمد کشتی‌آرای در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصاد‌آنلاین دربرره علت افزایش مجدد قیمت طلا و سکه توضیح داد: از آنجا که بهای اونس جهانی نسبت به پنجشنبه 32دلار بیشتر شده و دلار هم مجددا افزایش یافته، روند صعودی بازار طلاامروز هم ادامه داشته است.

کشتی‌آرای اضافه کرد: بر این اساس قیمت هر مثقال طلای 17عیار در مقایسه با آخرین روز معاملات هفته گذشته 102هزار، طلای 18عیار گرمی 30هزار، سکه امامی و طرح قدیم به ترتیب 150هزار و 300هزار، نیم و ربع سکه نیز هرکدام 150هزار و 100هزار و سکه‌های یک گرمی هم 50هزار تومان افزایش یافته است.

به گفته این فعال بازار طلا، رکود بازار به دلیل ماه محرم تشدید شده و برخلاف گذشته با افزایش قیمت‌ها تقاضا کاهش یافته به طوریکه حباب سکه از حدود 750هزار به 550هزار تومان رسیده است.

وی با پیش‌بینی آینده بازار تصریح کرد: باتوجه به نوسان بالای قیمت‌ها، پیش‌بینی برای یک ساعت آینده هم ممکن نیست اما درصورتی که روند صعودی دلار ادامه‌دار باشد رشد قیمت طلا و سکه هم متوقف نخواهد شد.

قیمت طلا و سکه 6شهریور ماه 1400

نایب رییس دوم اتحادیه طلا در پایان با اشاره به قیمت‌های امروز بیان کرد: در جریان معاملات بازار طلای تهران، قیمت هر قطعه سکه امامی به 12میلیون و 300هزار و سکه طرح قدیم به 11میلیون و 850هزار تومان افزایش یافته است.

کشتی‌آرای افزود: امروز نیم سکه با قیمت شش میلیون و 400هزار، ربع سکه سه میلیون و 950هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و 350هزار تومان فروخته شد؛ همچنین بهای هر مثقال طلای 17عیار در بازار امروز به پنج میلیون و 185هزار و هر گرم طلای 18عیار به یک میلیون و 200هزار تومان رسید.

برگرفته از سیگنــال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *