1401/02/27

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

پیش بینی بورس فردا؛ بازار قابل اعتماد شده است؟

پیش بینی بورس فردا؛ بازار قابل اعتماد شده است؟

پیش بینی بورس فردا؛ بازار قابل اعتماد شده است؟

به گزارش ارزی(Arzee.ir) به نقل از اقتصاد آنلاین

اقتصادآنلاین – هانا پاکمند؛ طبق پیش بینی کارشناسان، با توجه به حجم و ارزش معاملات بورس در این روزها به نظر می‌رسد معاملات فردا روند معاملاتی نوسانی با برآیند مثبت داشته باشد و حرکت‌ها با ثبات‌تر باشد.

نیما میرزایی، کارشناس و فعال بازار سرمایه در گفت‌وگو با اقتصاد آنلاین، روند معاملات بورس را بررسی کرد و گفت: پس از آغاز روند صعودی بازار در نیمه دوم اسفند ماه، بورس در دو هفته اخیر وارد فاز نوسانی و دست به دست شدن سهام گردید و حتی بخش نامه عوارض صادراتی هم نتوانست اصلاح عمیقی در بازار ایجاد نماید.

وی ادامه داد: با متعادل شدن روند معاملات و آغاز به کار مثبت بازارهای جهانی به لیدری نفت طی روز دوشنبه شاهد افزایش تقاضا در کلیت بازار به پیشتازی گروه‌های پالایشی و پتروشیمی بودیم و شاخص موفق به شکست کانال 1.5 میلیون واحدی گردید که در البته در انتهای معاملات شاهد عرضه‌هایی مرتبط با آن بودیم اما نهایتا بازار با برآیندی مثبت به معاملات خاتمه داد.

این کارشناس بازار سرمایه گفت: در معاملات امروز هم بازار به مدد رشد گروه پالایشی‌ها توانسته است وضعیت متعادل و مثبتی را بر فراز مرز روانی شاخص حفظ نماید. همچنین بازار بیش از همیشه چشم به قیمت جهانی نفت دارد ودر صورتی‌که طی معاملات یکی دو روز آینده وضعیت جهانی نفت با ثبات یا صعودی بماند احتمالا عرضه‌های بازار مجددا با خریداران قوی روبه رو می‌گردد.

وی بیان کرد: انتظار می‌رود معاملات فردا روند معاملاتی نوسانی با برآیند مثبت داشته باشد و حرکت‌ها با ثبات‌تر باشد. ترسی در بازار وجودندارد و به نظر می‌رسد توجه اغلب سهامداران به پالایشی‌ها و پتروشیمی‌ها است.

برگرفته از سیگنــال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *