1400/07/27

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

نگرانی برای تأمین کالاهای اساسی وجود ندارد/ مردم آثار ارز ۴۲۰۰ را در سفره‌های خود ندیدند

نگرانی برای تأمین کالاهای اساسی وجود ندارد/ مردم آثار ارز ۴۲۰۰ را در سفره‌های خود ندیدند

نیکزاد با اشاره به جلسه جمعی از نمایندگان با وزرای صمت و کشاورزی:

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم آثار ارز ۴۲۰۰ تومانی در دولت قبل در سفره‌های خود ندیدند، گفت: هیچ نگرانی برای تأمین کالاهای اساسی وجود ندارد.

نگرانی برای تأمین کالاهای اساسی وجود ندارد/ مردم آثار ارز 4200 را در سفره‌های خود ندیدند

علی نیکزاد ثمرین در گفتگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملتبا اشاره به نشست صبح امروز(یکشنبه ۲۱ شهریور) خود و جمعی از نمایندگان مجلس با وزرای صمت و کشاورزی، عنوان کرد: در نشست صبح امروز وزیر صنعت، معدن و تجارت گزارشی درباره بازار سیمان و فولاد ارائه و وزیر جهاد کشاورزی گزارشی درباره وضعیت کالاهای اساسی ارائه کرد.

وی تصریح کرد:در قانون بودجه 1400 با وجود نظر مخالف مجلس، بالغ بر 8 میلیارد دلار ارز 4200 تومانی برای واردات کالاهای اساسی در نظر گرفته شد ولی آثار آن در سفره مردم دیده نشد.

نماینده مردم اردبیل و نمین و نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حتما باید ارزی در اختیار دولت قرار گیرد تا واردات مدیریت شود، اضافه کرد: تأکید نمایندگان در این نشست این بود با کمک مجلس بازار تنظیم شود..

نایب رییس مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه در حال حاضر هیچ نگرانی برای تأمین کالاهای اساسی وجود ندارد، گفت: اما در تنظیم قیمت و فراوانی کالاهای اساسی باید اقدامات لازم صورت گرفت./

پایان پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code