1401/02/29

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

محصولات صوتی و تصویری، پرفروش‌ترین محصول “گلدیرا”

محصولات صوتی و تصویری، پرفروش‌ترین محصول “گلدیرا”

محصولات صوتی و تصویری، پرفروش‌ترین محصول “گلدیرا”

به گزارش ارزی(Arzee.ir) به نقل از بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، مجموع درآمد شرکت “گلدیرا” طبق گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن ماه سال جاری مبلغ 3،734 میلیارد ریال بود و همچنین طی 11 ماه سپری شده از سال مالی (منتهی به دی‌ماه 1401) درآمد تجمیعی این شرکت به 6،967 میلیارد ریال رسید، درآمد ماهانه شرکت “گلدیرا” در بهمن ماه فقط از فروش محصولات در بازار داخلی بدست آمد و تمامی محصولات آن در داخل کشور به فروش رسید.

محصولات صوتی و تصویری، پرفروش‌ترین محصول

درآمد ماهانه‌ای که توسط این شرکت در بهمن ماه شناسایی شد 33 درصد بالاتر میانگین 12 ماهه سال گذشته بود، همچنین لازم به ذکر است که درآمد به ثبت رسیده گلدیرا 3,800 میلیارد ریال بود.


بیشتر بخوانید: “مادیرا” مجوز افزایش سرمایه از آورده نقدی را گرفت


درآمد ماهانه “گلدیرا” در بهمن ماه
بر اساس این گزارش، درآمد ماهانه شرکت “گلدیرا” در بهمن ماه شاهد کاهش 17 درصدی نسبت به ماه گذشته بود و این شرکت در مقایسه با درآمد دوره مشابه سال گذشته افزایش 288 درصدی را تجربه کرد، از طرفی درآمد تجمیعی “گلدیرا” طی 11 ماه گذشته با رشد 288 درصدی نسبت به سال گذشته مواجه شد.

محصولات صوتی و تصویری، پرفروش‌ترین محصول

در بهمن ماه سال جاری درآمدزاترین محصول این شرکت «محصولات صوتی و تصویری» با 1،848 میلیارد ریال بود که نرخ فروش این محصول نسبت به ماه گذشته با افزایش 6 درصدی را تجربه کرد و در بهمن ماه به نرخ فروش 9 میلیون و 966 هزار تومان در ازای هر دستگاه رسید، پس از آن نیز «محصولات شوینده» با 945 میلیارد ریال بیشترین درآمد را کسب کرد که نرخ فروش این محصول 11 میلیون و 334 هزار تومان به ثبت رسید.

مقدار فروش محصولات “گلدیرا”
طبق این گزارش مقدار فروش ماهانه این شرکت با کاهش فروش 27 درصدی نسبت به ماه گذشته 30،283 دستگاه فروش داشت، شرکت “گلدیرا” در بهمن ماه سال جاری محصولات را در بازار داخلی به فروش رساند و «محصولات صوتی و تصویری» با فروش 18،547 دستگاه در بهمن ماه سال جاری، توانست پر فروش‌ترین محصول را به نام خود ثبت کند.

محصولات صوتی و تصویری، پرفروش‌ترین محصول

«محصولات شوینده» با فروش 8،344 دستگاه، «محصولات برودتی» با 2،734 دستگاه در رده‌های بعدی فروش محصولات این شرکت قرار گرفتند.

برگرفته از سیگنــال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *