1401/02/27

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

لیست “زماهان” و خبرهای خوش صعود درآمدی

لیست “زماهان” و خبرهای خوش صعود درآمدی

لیست “زماهان” و خبرهای خوش صعود درآمدی

به گزارش ارزی(Arzee.ir) به نقل از بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به بهمن‌ماه سال جاری مجموع درآمدی که از فروش محصولات طی این دوره شناسایی کرد برابر با 246 میلیارد ریال بود.

این شرکت در مدت‌زمان 11 ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی تاکنون درآمدی در حدود 490 میلیارد ریال را شناسایی کرده است.

صعود درآمد تجمیعی

درآمد ماهانه‌ای که “زماهان” در بهمن‌ماه از خود بر جای گذاشت مربوط به فروش محصولات در بازار داخلی بود، همچنین میزان سرمایه به ثبت رسیده برابر با 1,130 میلیارد ریال است.


بیشتر بخوانید: ” زماهان ” صورت مالی میاندوره ای منتشر کرد


درآمد‌های عملیاتی “زماهان” افزایش یافت

بر پایه این گزارش، میزان درآمد بهمن‌ماه از فروش داخلی، روند صعودی را طی کرده و “زماهان” در این ماه شاهد افزایش 2 درصدی درآمد نسبت به ماه گذشته بوده است؛ همچنین در بازه زمانی یک‌ساله طبق آمار ارائه‌شده می‌توان دریافت “زماهان” صعود 43 درصدی را به خود دید، ضمن اینکه درآمد تجمیعی این شرکت از ابتدای سال مالی تا به الآن رشد 56 درصدی را تجربه کرده است.

صعود درآمد تجمیعی

با توجه به بخش درآمدی از سبد محصولات تولیدی “زماهان” پردرآمدترین محصول این شرکت در بهمن‌ماه به «تخم‌مرغ نطفه‌دار» با 225 میلیارد ریال تعلق گرفت، همچنین رتبه بعدی درآمدزاترین محصول شرکت به «مرغ گوشتی زنده» به مقدار حدوداً 22 میلیارد ریال اختصاص پیدا کرد.

افزایش فروش «تخم‌مرغ نطفه‌دار» در “زماهان”

بر اساس این گزارش، ابتدا «تخم‌مرغ نطفه‌دار» با فروش 3،073،955 عدد و سپس «مرغ گوشتی زنده» با فروش 109،640 کیلوگرم توانستند به ترتیب پرفروش‌ترین محصول این شرکت را به نام خود ثبت کنند.

در این راستا نرخ فروش «تخم‌مرغ نطفه‌دار» به ازای هر عدد نسبت به ماه گذشته با افزایش 3 درصدی همراه بوده و به نرخ 7 هزارتومان در ازای هر عدد رسید، همچنین به ازای هر کیلوگرم «مرغ گوشتی زنده» مقدار حدوداً 20 هزارتومان در “زماهان” فروخته شد.

برگرفته از سیگنــال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *