2024/04/19

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

قیمت سکه 900 هزار تومان گران شد/ نوسان بازار طلا و سکه تا کجا ادامه دارد؟

قیمت سکه 900 هزار تومان گران شد/ نوسان بازار طلا و سکه تا کجا ادامه دارد؟

به گزارش تجارت‌نیوز ، افزایش قیمت دلار دوباره خواب آرام بازار طلا و سکه را بر هم زد. قیمت سکه امامی دوباره خود را به محدوده 30 میلیون تومان نزدیک کرده است.

قیمت هر گرم طلا هم دو میلیون و 360 هزار تومان است. قیمت سکه بهار آزادی هم با افزایش یک میلیون 400 هزار تومانی 26 میلیون و 280 هزار تومان شد و قیمت نیم سکه هم به 15 میلیون و 770 هزار تومان رسید.

قیمت ربع سکه هم با افزایش 300 هزار تومانی به 10 میلیون و 700 هزار تومان رسید. قیمت سکه گرمی هم شش میلیون و 520 هزار تومان شد.

گزارش‌ها نشان می‌دهد ورود دلار از کانال 48 به 49 هزار تومان و افزایش حدود هزار تومانی قیمت دلار، بر بازار سکه تاثیر قابل توجهی گذاشته است. تا جایی که قیمت سکه امامی یک میلیون و قیمت سکه بهار آزادی یک میلیون و 400 هزار تومان افزایش یافت.

بررسی بازار طلا و به خصوص سکه نشان می‌دهد این بازار کاملا هیجانی شده و گوش به فرمان قیمت دلار است. هر تغییری در قیمت دلار بلافاصله این بازار را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

احتمالا تا زمانی که نتیجه مذاکرات هسته ای مشخص نشود، قیمت طلا و ارز همین نوسانات را خواهد داشت و بازار با هر موج خبری تغییر می‌کند.

مرجع: تجارت نیوز

برگرفته از سیگنــال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *