1402/03/14

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

قیمت دلار امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ / نوسانات افزایشی در انتظار اسکناس آمریکایی

قیمت دلار امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ / نوسانات افزایشی در انتظار اسکناس آمریکایی

قیمت دلار امروز 29 فروردین 1402 / نوسانات افزایشی در انتظار اسکناس آمریکایی

به گزارش تجارت‌نیوز ، قیمت دلار روز گذشته در دو پله ابتدایی کانال 50 هزار تومانی قرار داشت. این اسکناس آمریکایی دیروز 28 فروردین، با افزایش محدودی همراه شد و با قیمت 51 هزار و 400 تومان مبادله شد.

قیمت دلار ، روز شنبه در بازار آزاد به کف کانال پنجم برگشت و امروز در پله اول کانال 50 هزار تومانی قرار گرفت. این در حالی است که بازارهای همسایه نیز ارزی(Arzee.ir) افزایش قیمت به دلار تهران دادند.

قیمت انواع ارز 29 فروردین 1402

دیروز قیمت حواله درهم در کانال 14 هزار تومانی بالا رفت و به قیمت 14 هزار250 تومان نیز رسید. در آخرین معامله روز گذشته درهم به کف کانال مذکور برگشت.

در روزهای گذشته برخی فعالان بازار معتقد بودند در صورتی که قیمت حواله درهم بالای محدوده 14 هزار و 200 تومانی تثبیت شود، احتمال دارد اعتماد به نفس افزایشی‌های بازار ارز بیشتر شود. امروز قیمت درهم برای ساعاتی از محدوده مذکور عبور کرد. حال باید دید در روزهای باقیمانده از آخرین هفته فروردین ماه با توجه به تعطیلات عید فطر آیا معاملات در بازار ارز طی دستخوش تغییر می‌شود؟

به نظر می‌رسد بازیگران ارزی دلیل رکود و ثبات نسبی قیمت دلار در بیش از 10 روز گذشته را رشد شاخص بورس می‌دانند که باعث شده برخیمعامله‌گران دلار در تنگنای نگهداری یا فروش قرار بگیرند.

قیمت دلار در نرخهای مختلف

قیمت دلار نقدی مرکز مبادله صبح روز گذشته، دوشنبه 28 فروردین کانال عوض کرد. در سایت بازار متشکل ارزی دلار با قیمت 42 هزار و 27 تومان کشف قیمت شد. قیمت دلار حواله که در هفته‌ گذشته همواره رقم 37 هزار و 931 تومان را نشان می‌داد. روز گذشته با قیمت 38 هزار و 206 تومان به ثبت رسید.

همچنین قیمت دلار نیمایی مانند هفته‌های گذشته روی رقم 28 هزار و 500 تومان ثابت بوده است. اما صرافی ملی طبق روال هفته‌های اخیر قیمت جدیدیمنتشر نکرد.

روند نامتوازن دلار در بازارهای همسایه

دیروز ارزی(Arzee.ir) بازارهای همسایه به دلار تهران افزایشی بود. دلار هرات با حدود 800 تومان افزایش، در آخرین معامله نقدی دیروز، با قیمت 51 هزار و 100 تومان معامله شد. دلار سلیمانیه 50 هزار و 490 تومان شد. این روند افزایشی صبح دیروز قوی‌تر بود و در آخرین معامله روز گذشته کمتر شد. دیروز قیمت دلار تهران با اندک اختلافِ قیمت با بازارهای همسایه، پرچمدار بیشترین قیمت بود و با قیمت 51 هزار و 350 تومان در آخرین معامله نقدی روز گذشته، معامله شد. قیمت دلار تهران در میانه روز با کانال 52 هزار تومانی 100 تومان فاصله داشت.

قیمت ارزهای موثر

روز گذشته قیمت اسکناس یورو در مرکز مبادله ارز و طلا با قیمت 46 هزار و 211 تومان و یوروی حواله 42 هزار و 10 تومان اعلام شد. دیروز قیمت یورو در بازار آزاد 396 تومان کاهش قیمت داشت و به قیمت 55 هزار و 968 تومان رسید.

دیروز درهم در بازار آزاد با قیمت 14 هزار و 100 تومان معامله شد. روز گذشته قیمت حواله درهم در سایت بازار متشکل معاملات ارز 10 هزار و403 تومان درج شد و افزایش محدودی داشت. قیمت حواله درهم نیز در این مرکز 11 هزار و 443 تومان اعلام شد.

گزارش‌های بیشتر را در صفحه اخبار ارز و طلا بخوانید.

مرجع: تجارت نیوز

برگرفته از سیگنــال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *