1401/02/29

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

عقب نشینی اندک قیمت سکه

عقب نشینی اندک قیمت سکه

عقب نشینی اندک قیمت سکه

به گزارش ارزی(Arzee.ir) به نقل از اقتصاد آنلاین

اقتصادآنلاین – پانیذ رحیمی؛ بازار طلا و سکه صبح امروز را به دلیل تعطیلی بازار اونس جهانی و همچنین کاهش اندک قیمت دلار در بازار آزاد با کاهش قیمت‌ها نسبت به روز گذشته آغاز کرد. 

به این ترتیب سکه امامی در این ساعت از معاملات، 12میلیون و 890 هزارتومان قیمت خورده است. این سکه در آخرین روز معاملاتی گذشته با قیمت 12میلیون و 902 هزارتومان معامله می‌شد که کاهش قیمت اندکی را نشان می‌دهد.

 نیم سکه نیز با قیمت 7میلیون و 315 هزارتومان معامله می‌شود. آخرین قیمت معاملاتی نیم سکه در روز گذشته، 7میلیون و 295 هزارتومان بود که با افزایشی حدود 20 هزار تومان روبرو بوده است.

همچنین ربع سکه 4میلیون و 232 هزارتومان قیمت خورده است. عصر روز گذشته این سکه با قیمت 4میلیون و 202 هزارتومان معامله می‌شد که حدود 30 هزار تومان افزایش را نشان می‌دهد.

هر سکه یک گرمی نیز با قیمت 2میلیون و 552 هزارتومان معامله می‌شود که نسبت به قیمت روز معاملاتی گذشته تغییر قیمتی به همراه نداشته است.

حباب سکه چقدر است؟

 باتوجه به کاهش قیمت انواع سکه و افزایش تقاضا حباب سکه نیز نسب به روز گذشته افزایش پیدا کرده است؛ به این ترتیب هر سکه امامی 196 هزارتومان، نیم سکه، 965 هزارتومان، ربع سکه، یک میلیون 55 هزار تومان و هر سکه یک گرمی، 987 هزارتومان حباب دارد.

برگرفته از سیگنــال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *