1401/09/18

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

طلا به همراه سهام جهانی و فلزات ارزشمند بازار سقوط کرد

طلا به همراه سهام جهانی و فلزات ارزشمند بازار سقوط کرد

طلا به همراه سهام جهانی و فلزات ارزشمند بازار سقوط کرد

به گزارش ارزی(Arzee.ir) به نقل از سایت ارزی (Arzee)

به گزارش سایت ارزی (Arzee)، بهای هر اونس طلا تا ساعت 7 و 30 دقیقه صبح به وقت شرقی با دو درصد افزایش به 1735 دلار و 70 سنت رسید و قیمت طلا در بازار معاملات آمریکا نیز با 0.12 درصد افزایش به 1736 دلار و 70 سنت رسید.

دلار در روز دوشنبه نزدیک به بالاترین حد خود در 20 سال اخیر رسید و طلا را برای خریداران دارای ارزهای دیگر گرانتر کرد.

قیمت طلا در جلسه قبل به کمترین سطح از 30 سپتامبر یعنی 1730 دلار و 42 سنت در هر اونس رسید. همزمان با آماده شدن سرمایه‌گذاران برای داده‌های تورم ماهانه تازه که ممکن است به عنوان تاثیر بالقوه در مسیر فدرال رزرو برای افزایش نرخ‌بهره، در نظر گرفته شود، ارزش سهام جهانی روز دوشنبه سقوط کرد.

داده‌های شاخص قیمت مصرف‌کننده ایالات‌متحده، معیاری کلیدی برای تورم، در روز چهارشنبه منتشر می‌شود و انتظار می‌رود قیمت‌ها در ژوئن 8.8 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته باشد.

رافائل بوستیک، رئیس فدرال رزرو آتلانتا گفت: داده‌های تورم اخیر دلگرم‌کننده نبوده است و عدم بهبود ماه به ماه در سرعت افزایش قیمت‌ها، افزایش 0.75 درصدی دیگر را تضمین می‌کند.

نرخ بهره بالاتر و بازده اوراق، هزینه فرصت نگهداری شمش غیر بازده را افزایش می‌دهد. بازدهی شاخص 10 ساله خزانه‌داری ایالات‌متحده پس از افت روز دوشنبه ثابت ماند.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، بهای هر اونس نقره با 0.2 درصد کاهش به 19.04 دلار، پلاتین با 7 درصد کاهش به 887 دلار و 89 سنت و پالادیوم 1.3 درصد کاهش یافت و به 2133 دلار و 14 سنت رسید.

برگرفته از سیگنــال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *