1401/02/29

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

شهرداری تهران با خرید از بورس کالا، هزینه ها را کاهش داد

شهرداری تهران با خرید از بورس کالا، هزینه ها را کاهش داد

شهرداری تهران با خرید از بورس کالا، هزینه ها را کاهش داد

به گزارش ارزی(Arzee.ir) به نقل از اقتصاد آنلاین

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از سایت ارزی (Arzee)، ابوالفضل فلاح، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اشاره به تهیه گزارش های اولیه از رتبه بندی و ظرفیت سنجی سازمان ها و شرکت های شهرداری تهران گفت: در حوزه املاک، ابلاغ بخشنامه املاک توسط شهردار تهران باعث شد املاک شهرداری تهران شناسایی شده و ضمن ثبت آن در سامانه شناسنامه دار شوند.

به گفته وی بخشی از این املاک برای تامین منابع مالی پروژه های شهری در راستای خدمت به مردم و یا پرداخت دیون پیمانکاران وارد سامانه بورس کالا می شود.

معاون شهردار تهران در خصوص زنجیره تامین شهرداری تهران در این دوره از مدیریت شهری گفت: در این راستا از امکانات و ظرفیت های بورس کالا استفاده کردیم و برای نخستین بار معاونت عمرانی شهرداری تهران پیش قدم شد و مبلغ قابل توجهی از میلگرد مورد نیاز خود را از بورس کالا خریداری کرد که این کار صرفه جویی 30 درصدی را برای شهرداری تهران به همراه داشت.

به گفته وی؛ موضوع تامین مالی طرح دیگری است که در این معاونت در حال پیگیری است و بر مبنای آن شیوه های مالی جدید و نوین تامین مالی شناسایی می شود تا علاوه بر منابع بودجه‌ای بتوانیم از طریق جلب مشارکت‌های مردمی و سرمایه گذاری های داخلی و خارجی، پروژه‌های شهرداری را تامین مالی کنیم.

منبع:
سایت ارزی (Arzee)

برگرفته از سیگنــال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *