1401/05/22

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

سهامداران و هزار راه نرفته در بورس

سهامداران و هزار راه نرفته در بورس

سهامداران و هزار راه نرفته در بورس

به گزارش ارزی(Arzee.ir) به نقل از بورس نیوز،

پیش گشایش+بورس نیوز

به گزارش بورس‌نیوز، همانطور که در پیش‌گشایش روز گذشته عنوان شد، عکس روند روز شنبه را برای روز معاملاتی یکشنبه دیدیم و شاخص‌های بازار نیز افزایش قابل توجهی داشتند.

نکته مشقت‌بار معاملات بازارسرمایه، تعطیلی به مدت یک‌هفته کاری زیر تابلوی بورس بوده که عملا معامله‌گران را در بلاتکلیفی رها کرده و شاید غافلگیری و نوسان‌گیری نخستین حربه و زیان سهامداران پس از بازگشایی‌ها باشد و‌امیدواریم در روز یکشنبه هفته آینده، روند معاملاتی، تمام اهالی بازار را سورپرایز نکند.

از سوی دیگر، بازار سهام این چنین حکایت می‌کند که سهم‌های کوچکتر از بند صف‌های قفل رها شده و حیات به معاملات این گروه‌ها بازگشته است.

باید به این نکته نیز اشاره داشت که شاخص هم‌وزن و رشد 5.6هزار واحدی همچنان از جذابیت‌های این روز‌های پرتفو‌هایی به شمار می‌آید که زیان ناشی از ریزش‌ها و البته بازی بحرینی بازیگران اصلی این نوع سهم‌ها، سهامداران واقعی یا جدیدالورود‌ها را از چنین روز‌هایی محروم کرده بودند.

کمر ریال از تعظیم به دلار شکست!

باید دلار را، عالیجناب صدا زد! به راستی اگر بازیگران دولتی و تنظیم‌کنندگان دلار در نهاد‌های مالی مانند وزارت اقتصاد، بانک‌مرکزی، وزارت صمت و … برای گرانی و افسارگسیختگی دلار حقوق می‌گیرند، لطفا پارکبان‌ها را سرکار بیاورید تا حداقل برای دلار گران، جای پارک‌ باشد و ریال را به گاراژ هدایت کنند چراکه نفع پارکبان از اقتصادخواند‌ه‌ها بیشتر است.

دلار همانند شوالیه تاریکی در مرز 27 هزار تومان موضع گرفته همانند تروریست‌های طالبان در پشت دروازه مزارشریف! هر دو ترسناک‌اند، اما این کجا و آن کجا.

ماه محرم و عکس انتظاری از بازار‌های موازی!

درحالی‌که پیش‌بینی می‌شد با شروع ماه محرم قیمت طلا و سکه کاهش یابد، اما تداوم روند صعودی دلار باعث شد قیمت‌ها در بازار طلا مجددا افزایش یابد.

تابلوی طلافروشی‌ها حاکی از رشد 23 هزار تومانی قیمت هر گرم طلا بود تا نرخ به یک میلیون و 138 هزار تومان برسد و نرخ هر مثقال طلا نیز در مرز 5 میلیون تومانی قرار گرفت یعنی 4 میلیون و 933 هزار تومان.
فقط می‌توان گفت باید گریست.

رمزارز‌ها مدیریت ایرانی می‌خواهد از نوع دلار و‌سکه!

بازار رمزارز‌ها نتوانست از مقاومت‌های پیش‌روی خود عبور کند و اگر اهالی و طایفه بازار‌های موازی آنجا بودند نیز امشب برای ارز دیجیتالی‌ها نیز شادمانی برپا بود؛ قیمت بیت کوین با 2.14 درصد کاهش به کانال 45 هزار دلار بازگشت.

برگرفته از سیگنــال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *