۱۱ اسفند ۱۳۹۹

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

سهامداران شپنا بخوانند:کاهش 32 درصد شپنا در یک ماه اخیر/پس از یک ماه صف فروش شپنا شاهد صف خرید 37 میلیونی شد

سهامداران شپنا بخوانند:کاهش 32 درصد شپنا در یک ماه اخیر/پس از یک ماه صف فروش شپنا شاهد صف خرید 37 میلیونی شد

به گزارش ارزی(Arzee.ir) به نقل از با اقتصاد،

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شپنا در یک ماه اخیر در ریزش های کلی بازار سرمایه 32 درصد از قیمت خود را از دست داده است.

شپنا از قیمت 5025 تومان در تاریخ 20 مرداد به قیمت 2331 تومان تا این لحظه رسیده است و پس از کاهش قیمت بیش از یکماه در نهایت امروز با روند مثبت همراه شد و با ثبت بیش از 70 میلیون معامله با افزایش قیمت 5 درصدی همراه شد.

شرکت پالایش اصفهان در هفته گذشته خبر از  نهایی شدن طرح تصفیه گازوئیل، با افزایش فروش به میزان قابل توجه 377.2 میلیون یورو در سال مواجه داد که این موضوع در درآمد و سودسازی این شرکت پالایشی نقش مهمی دارد.

هم‌چنین هفته گذشته مصطفی زه تابیان، مدیرعامل شرکت توسعه سرمایه رفاه اعلام کرد بانک رفاه به همراه شرکت توسعه سرمایه رفاه ( هلدینگ بانک رفاه) سهامدار عمده پتروشیمی امیر کبیر( شکبیر)، پالایش نفت بندر عباس ( شبندر) ، شرکت داده پردازی ایران ( مداران)  و همچنین سهام های دارای نفوذ قابل ملاحظه سهام فولاد مبارکه اصفهان ( فولاد) وپالایش نفت اصفهان (شپنا) و هلدینگ دارویی تامین ( تیپیکو) و  پرداخت الکترونیک سامان(سپ) رقم 1000 میلیارد تومان را برای ایجاد نقد شوندگی در بازار جدی تر آغاز کرده است. به علاوه آنکه مدیرعامل «شپنا» هم از طی مراحل افزایش سرمایه خبر داد و بیان داشت: «کار کارشناسی افزایش سرمایه مراحل پایانی را طی می‌کند و در تلاش هستیم فصل پاییز، تجدید ارزیابی را انجام دهیم.»

 

برگرفته از سیگنــال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code