1401/05/22

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

سنگین ترین صف های خرید و فروش / مدیریت در صدر تقاضای سهامداران قرار گرفت

سنگین ترین صف های خرید و فروش / مدیریت در صدر تقاضای سهامداران قرار گرفت

سنگین ترین صف های خرید و فروش / مدیریت در صدر تقاضای سهامداران قرار گرفت

به گزارش ارزی(Arzee.ir) به نقل از اقتصاد آنلاین،

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین – هانا پاکمند؛ در ساعت 9 و 40دقیقه جمع صف‌های خرید حدود هزار و 835میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش 470میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به هزار و 370میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید «مدیریت»، «کنور» و «کرازی» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام سرمایه‌گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری حدود 137میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش «تپکو»، «کمرجان» و «ثقزوی» در نوبت انتظار است.

ارزش 10صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع 805میلیارد تومان (44درصد کل) و 10صف فروش برتر 395میلیارد تومان (85درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در 41نماد و حجم صف‌های فروش در 10نماد بیش از 10میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف شرکت سرمایه‌گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری (مدیریت) به 13.4درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«سرمایه‌گذاری‌ها» محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای 175میلیارد تومان است و پس از آن گروه «خودرو و ساخت قطعات» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن 155میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «ماشین‌آلات و تجهیزات» با فشار فروش 140میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود 40درصد از دو هزار و 300میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع سه هزار و 60میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن 75درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به پنج هزار و 365میلیارد تومان خواهد رسید.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید12

برگرفته از سیگنــال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *