1402/03/11

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

سبقت صف‌های خرید از صف‌های فروش در بازار سهام/ شاخص کل مثبت شد

سبقت صف‌های خرید از صف‌های فروش در بازار سهام/ شاخص کل مثبت شد

سبقت صف‌های خرید از صف‌های فروش در بازار سهام/ شاخص کل مثبت شد

به گزارش اقتصادآنلاین، در معاملات ابتدایی امروز بازار سهام تقاضا در بازار افزایش یافته است که این افزایش تقاضا ناشی از انتشار صورت‌های مالی پالایشگاه تهران در روز قبل بود که سودآوری این نماد منجر به افزایش امیدواری به روند بازار سهام شده است.

شاخص کل بورس اوراق بهادار با گذشت 20 دقیقه از آغاز معاملات با افزایش 40 هزار واحدی همراه شده است و بار دیگر به میانه کانال 2 میلیون و 200 هزار واحدی رسیده است.

 تا این لحظه از معاملات نماد‌های فولاد، فملی و شپنا بیشترین تاثیر مثبت را بر روی شاخص گذاشتند و در تاثیرگذاران برتر خبری از نمادهای منفی نیست.

 شاخص کل هم وزن که در ریزش بازار شدیدتر از شاخص کل اصلاح کرد امروز هم عملکرد ضعیف تری نسبت به شاخص کل از خود نشان داده است و تا این لحظ از معاملات با رشد 0.91 درصدی همراه شده است.

ارزش معاملات خرد تا این لحظه از معاملات به 4700 میلیارد تومان رسیده است که ارزش معاملات قابل قبولی برای دقایق ابتدایی بازار سهام می‌باشد.

همچنین در بین صنایع بیشترین ارزش معاملات نیز متعلق به گروه خودروسازی و بانکی می‌باشد.

تا این لحظه از معاملات روند خروج پول از بازار سهام‌ متوقف شده است و حقیقی ها 124 میلیارد پول به بازار سهام تزریق کردند.

سرانه خرید اشخاص حقیقی نیز از سرانه فروش آن ها پیشی گرفته است و تا‌کنون سرانه خرید 32.9 میلیون تومانی و سرانه فروش 31.1 میلیون تومانی از حقیقی‌ها به ثبت رسیده است.

مرجع: اقتصاد آنلاین

برگرفته از سیگنــال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *