بازار/در این گزارش که خبر از تحولی بزرگ برای مردم ایران دارد، به بررسی این موضوع می پردازیم که چرا بهترین راه پس انداز در ایران خرید طلاست و اینکه امن ترین و ارزانترین روش خرید طلا، مراجعه به سایت بازار طلا ،تنها سایت دارای مجوز رسمی معاملات آنلاین طلای آب شده و اینماد (نماد اعتماد الکترونیک) در ایران می باشد.

خرید طلای آب شده از سایت بازار طلا
جدیدترین و جذاب ترین قابلیت در سایت طلا و جواهر بازار طلا امکان خرید و فروش طلای آب شده می باشد. شما می توانید با ورود به این بخش به سادگی روزانه از 100 هزار تومان تا 100 میلیون تومان طلای آب شده خریداری کرده و سرمایه نقدی خود را تبدیل به طلا کنید. مهم ترین ویژگی متمایز سایت بازار طلا بر خلاف سایر طلافروشان و فروشندگان طلای آب شده، امکان خرید با کمترین مبلغ می باشد. بنابر این شما می توانید حتی با پایین ترین هزینه برای فرزندانتان نیز طلا پس انداز کنید. در این حالت حتی افراد کم درآمد هم می توانند با کمترین هزینه سرمایه خود را به صورت طلا پس انداز کنند.

مزایای خرید طلای آب شده از سایت بازار طلا
1.مشاهده سود و ضرر در لحظه
شما می توانید در بخش سامانه فروش طلای آب شده سود و ضرر خود را در لحظه مشاهده کنید و بر این اساس معاملات خود را انجام دهید.

2.خرید با مجوز رسمی و فاکتور معتبر
در سایت طلا و جواهر بازار طلا، می توانید با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید. سایت بازار طلا دارای مجوز رسمی فروش طلای آب شده از اتحادیه و همچنین نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صمت می باشد. همچنین می توانید بعد از خرید طلا فاکتور رسمی خود را نیز دریافت کنید.

3.نگهداری طلا نزد سایت بازار طلا
سرمایه طلایی شما نزد بازار طلا محفوظ می باشد. توجه داشته باشید برای مقادیر بالاتر از 40 گرم می توانید آب شده طلا همراه با کد انگ را از سایت بازار طلا دریافت کنید. همچنین می توانید طلای خریداری شده را نزد ما نگه دارید تا به راحتی معاملات خرید و فروش خود را انجام دهید.

مزیت خرید طلای آب شده نسبت به خرید طلای نو و دست دوم
همان طور که می دانید در خرید طلای نو شما بایستی درصدی را به عنوان اجرت و همچنین درصدی را به عنوان سود فروشنده پرداخت کنید. همچنین 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده نیز بر روی سود و اجرت محاسبه می شود. در خرید طلای دست دوم شما درصدی را به عنوان اجرت پرداخت نمی کنید ولی سود فروشنده و مالیات در این حالت نیز محاسبه می شود. اما در خرید طلای آب شده شما فقط مبلغی جزئی را به عنوان سود به فروشنده پرداخت کرده و هیچ گونه درصد اجرت یا مالیات بر ارزش افزوده نمی پردازید.
حال به این موضوع میپردازیم که چرا بهترین راه پس انداز در ایران خرید طلاست؟
مزایای پس انداز طلا 
1.عدم نیاز به دانش مالی 
لازمه‌ی هر نوع سرمایه گذاری، دانش و تجربه کافی در آن زمینه می باشد. برای مثال در خرید ملک، باید اطلاعات فراوانی درباره مشخصات و همچنین منطقه ای که ملک در آن قرار دارد داشته باشید. اما اگر قصد خرید طلا جهت سرمایه گذاری را دارید، کافی است به بخش خرید و فروش طلای آب شده رفته و در ساعات مشخص معاملات طلای خود را انجام دهید.

2.خرید و فروش طلا بسیار آسان است
امروزه با وجود نوسانات قیمت ها و پیچیدگی موجود در معاملات، تبدیل سرمایه های غیر نقدی مانند ملک، خودرو، ارز و سایر موارد به پول نقد کار بسیار دشواریست که ممکن است چند روز و یا حتی چند ماه زمان نیاز داشته باشد. اما اگر سرمایه شما طلا باشد به راحتی می توانید از طریق سایت بازار طلا و بر اساس قیمت روز طلا، سرمایه  طلایی خود را تبدیل به پول نقد کنید.

3.بر خلاف سایر سرمایه گذاری ها، طلا از بین نمی رود 
اگر سرمایه شما ملک، خودرو و یا هر چیز دیگری باشد، بعد از مدتی به خاطر استهلاک دچار افت قیمت می شود. این موضوع در مورد طلا صدق نمی کند. چرا که طلا برای همیشه ارزش خود را حفظ کرده و چه بسا روز به روز ارزش آن بیشتر می شود. به همین دلیل در اصطلاح عامیانه به هر چیز با ارزش و ماندگاری طلا می گویند. 

4.انتقال آسان به نسل های بعدی 
طلا همواره به عنوان یک هدیه ارزشمند به شمار می آید. این هدیه ارزشمند می تواند از نسلی به نسل دیگر منتقل شود و هیچ گاه از بین نمی رود و ارزش آن حفظ خواهد شد. اما امروزه به خاطر افزایش قیمت طلا، خرید آن با سختی های زیادی همراه است. سایت بازار طلا این مشکلات را برطرف کرده است. شما می توانید با ناچیزترین مبلغ سرمایه خود را به طلا تبدیل کنید.
در سایت بازار طلا این امکان برای تمامی افراد فراهم شده است تا از سراسر ایران و حتی در دوردست ترین روستاها با کمترین مبلغ نسبت به خرید طلای آب شده اقدام نمایند. به عبارت دیگر شرایط خرید طلا برای ساکنین روستاهای کوچک هیچ تفاوتی با ساکنین شهرهای بزرگ و پرجمعیت ندارد.

ارتباطی نوین در صنعتی کهن
www.bazaretala.com