بازار/هر کدام از علائم خستگی و بی‌حالی همیشگی، ترش کردن و ریفلاکس گوارشی، بزرگ شدن شکم، ریزش موی شدید، جوش صورت و پشت کمر و روی بازوها، لک صورت، تعریق شدید در ناحیه سر و گردن، بدبو بودن عرق، طعم تلخ دهان در هنگام صبح، درد در سمت راست شکم، احساس سوزن‌سوزن شدن انتهای دست و پاها هشدار کبد چرب است و اگر به موقع اقدام به درمان آن نشود این عوارض تشدید شده و همچنین می‌تواند زمینه‌ساز بیماری‌های خطرناک، مرگ‌بار و کشنده مانند سیروز کبدی، سکته‌های قلبی و مغزی باشد.

شرکت نوشین شهد پس از مطالعات فراگیر در طب سنتی و طبیعی، موفق به تولید محصولی موثر برای پاکسازی و تقویت کبد شده است. عصاره ده گیاه فران، با بهره‌گیری از عصاره بهترین و موثرترین گیاهان دوست‌دار کبد مانند خارمریم، آرتیشو، زنجبیل، انیسون، زردچوبه، رزماری، کاسنی، زرشک، نعناع،… و با فرمولاسیون خاص خود ضمن پاکسازی کبد چرب و تنظیم آنزیم‌های کبدی ناشی از آن و با بهبود و تقویت عملکرد کبد، باعث تقویت سیستم ایمنی بدن جهت مقابله با بیماری‌های خطرناک می‌شود.

قیمت محصول:

پک برای دوره مصرف 40 روز، با تخفیف 20 درصد و ارسال رایگان، 349 هزارتومان.
پک برای دوره مصرف کامل 80 روز، با تخفیف ویژه 40 درصد و ارسال رایگان فقط 499 هزارتومان.

نحوه سفارش محصول با 40 هزار تومان تخفیف بیشتر به مناسبت روز پدر:

محصولات فران را با 40 هزار تومان تخفیف بیشتر به مناسبت روز پدر می توانید به دو روش زیر از واحد فروش شرکت به شکل تسویه شده و با تخفیف و یا از سایت فرطب با کد تخفیف pedar سفارش دهید.

✅️ برای سفارش از واحد فروش شرکت لطفا عدد 5  را به 3000515 پیامک کنید. تمامی سفارشات ثبت شده در واحد فروش به شکل تسویه شده بوده و واریزی فقط به حساب شرکت نوشین شهد ارومیه معتبر است.

در روش دوم می توانید سفارش خود را در سایت فرطب به نشانیfarteb.com  همراه با وارد کردن کد تخفیف 40 هزار تومانی  pedar  ثبت کنید.

 پیج اینستاگرام فرطب