1401/02/27

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

“بورس” در کمای ابهامات

“بورس” در کمای ابهامات

“بورس” در کمای ابهامات

به گزارش ارزی(Arzee.ir) به نقل از بورس نیوز

میثم مسلمان‌زاده کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس نیوز، در خصوص وضعیت امروز بازار بیان کرد: در حال حاضر با توجه به شرایط می‌توان گفت بورس در حالت کما به سر برده و در این راستا ابهامات موجود در مذاکرات و بازار‌های جهانی نیز تاثیرگذار است. البته بازار سرمایه چند بار سعی در بهبود وضعیت داشت که به دلیل اخبار مایوس کننده از برجام، تاثیر منفی در بورس داشت.


بیشتر بخوانید: حقوقی‌ها به دنبال افزایش سوددهی


کارشناس بازار در ادامه افزود: البته فروش حقوقی‌ها در پایان سال نیز در وضعیت بورس تاثیرگذار بوده و نمی‌توان به راحتی از آن رد شد. به نظر می‌رسد با حمایت حقوقی‌ها که طی چند روز اخیر به خصوص در گروه‌های ریالی بیشتر شده، سهم‌ها در همین محدوده معامله شوند و به همین دلیل می‌توان گفت اتفاق خاصی در بازار نمی‌افتد.

مسلمان زاده خاطرنشان کرد: امیدواریم در تعطیلات عید، برجام احیا شده و بحث اوکراین و روسیه نیز به نتیجه مشخصی برسد. اگر در خصوص این جنگ اثر مثبتی بوجود بیاید هیجان بازار‌های جهانی نیز فروکش می‌کند، هر چند که جدا از بحث جنگ، پیشروی مجدد کووید 19 در چین موجب تاثیرات منفی در بازار جهانی شده است. در حال حاضر هر تصمیمی در بازار هیجانی بوده و می‌توان در صورت رفع ابهامات تصمیم مناسبی برای سرمایه گذاری در این حوزه گرفت.

برگرفته از سیگنــال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *