1401/03/05

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

افزایش قیمت اندک سکه در بازار

افزایش قیمت اندک سکه در بازار

افزایش قیمت اندک سکه در بازار

به گزارش ارزی(Arzee.ir) به نقل از اقتصاد آنلاین

اقتصادآنلاین – پانیذ رحیمی؛ بازار طلا و سکه معاملات صبح روز جاری، چهارشنبه 10 فروردین ماه را با اندکی افزایش نسبت به روز گذشته آغاز کرد. اونس جهانی طلا در معاملات امروز تغییر قیمت چندانی نداشته است اما دلار آزاد که طی روزهای گذشته در مدار صعودی قرار داشت و وارد کانال 27هزارتومان نیز شده بود، در افزایش اندک قیمت‌ها در بازار طلا اثرگذار بود.

به این ترتیب سکه امامی در این ساعت از معاملات، 12 میلیون و 452 هزار تومان قیمت خورده است. این سکه در روز گذشته با قیمت 12 میلیون و 399 هزار تومان معامله می‌شد که افزایش قیمت 53 هزار تومانی را نشان می‌دهد.

همچنین نیم سکه با قیمت 7 میلیون و 420 هزار تومان ثبت شده است. آخرین قیمت معاملاتی نیم سکه در روز گذشته، معادل 7 میلیون و 410 هزار تومان بوده است که تفاوت قیمت عمده‌ای نداشته است.

ربع سکه نیز امروز با حدود 7هزارتومان افزایش با قیمت 4 میلیون و 200 هزار تومان معامله می‌شود که باتوجه به آخرین قیمت معاملاتی روز گذشته که معادل 4 میلیون و 193 هزار تومان بود، تغییر چندانی را نشان نمی‌دهد.

هر سکه یک گرمی نیز به قیمت 2 میلیون و 456 هزار تومان رسیده است که در مقایسه با قیمت معادل 2 میلیون و 452 هزار تومان روز گذشته برای این سکه، تغییر قیمت زیادی نداشته است.

حباب سکه چقدر است؟

در این ساعت از معاملات، حباب سکه نسبت به روز گذشته کاهش پیدا کرده است. به این ترتیب هر سکه امامی 232 هزار تومان، نیم سکه، یک میلیون و 227 هزار تومان، ربع سکه، یک میلیون و 85 هزار تومان و هر سکه یک گرمی، 926 هزار تومان حباب دارد.

برگرفته از سیگنــال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *