1401/05/23

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

از آخرین تحولات بازار طلا و ارز چه خبر؟

از آخرین تحولات بازار طلا و ارز چه خبر؟

اقتصاد نیوز : امروز قیمت دلار از مرز ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان عبور کرد و سکه نیز تحت تاثیر افزایش قیمت دلار مرز ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان را لمس کرد.

از آخرین تحولات بازار طلا و ارز چه خبر؟

قیمت دلار عصر دیروز  روی ۲۷ هزار و ۱۲۰ تومان قرار داشت. این رقم در معاملات پشت خطی تحت تاثیر برخی اخبار مربوط به مذاکرات رشد کرد. قیمت دلار در ابتدای معاملات امروز از عصر روز گذشته ۴۵۰ تومان بالاتر بود و روی ۲۷ هزار و ۵۷۰ تومان قرار داشت. دلار با قدرت از مرز حساس ۲۷ هزار و ۳۰۰ تومان عبور کرد و تا پایان معاملات امروز بالای این مرز پایدار ماند. قیمت دلار در آخرین ساعات معاملات امروز روی ۲۷ هزار و ۵۳۰ تومان قرار داشت.

قیمت درهم از ۷ هزار و ۵۰۰ تومان گذشت

همراه با افزایش قیمت دلار، قیمت درهم امارات نیز رشد کرد. قیمت درهم عصر روز گذشته روی ۷ هزار و ۴۱۰ تومان قرار داشت. قیمت درهم در شروع معاملات امروز وارد کانال ۷ هزار و ۵۰۰ تومان شد و روی ۷ هزار و ۵۳۰ تومان قرار گرفت. قیمت درهم در طول معاملات امروز مسیر افزایشی را دنبال کرد و در نهایت روی ۷ هزار و ۵۷۰ تومان قرار گرفت. با ضرب کردن قیمت انتهای روز درهم در نرخ تبدیل درهم به دلار (۳.۶۷۳) عدد ۲۷ هزار و ۸۰۵ تومان به دست می‌آید. در نتیجه می‌توان گفت حباب قیمتی دلار با مقیاس درهم در آخرین ساعات معاملات امروز منفی بود.

مشروح این گزارش را در اقتصادنیوز با تیتر«رشد 1.7 درصدی قیمت دلار /حباب قیمتی دلار منفی شد!» بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *