1401/02/27

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

ارتباط بی‌واسطه مدیرعامل فرابورس با سهامداران

ارتباط بی‌واسطه مدیرعامل فرابورس با سهامداران

ارتباط بی‌واسطه مدیرعامل فرابورس با سهامداران

به گزارش ارزی(Arzee.ir) به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از فرابورس ایران، میثم فدایی در پاسخ به تماسی از سوی یکی از سهامداران در مورد نمادهای بسته، وعده تعامل با بازارگردان‌ها و پیگیری درباره این نمادها را داده و از بررسی گزینه «بازکردن نماد و معامله تحت احتیاط» صحبت کرد.

یکی از مسائل دیگری که سهامداران طی ارتباط مستقیم با مدیرعامل فرابورس ایران مطرح کردند، عملکرد کارگزاری‌ها در پایان سال بود. فدایی وعده داد که با استفاده از ظرفیت‌های فرابورس این دغدغه‌ها برطرف شود.

فدایی همچنین با تاکید بر پیگیری هرگونه ظن دستکاری قیمت در فرابورس، در پاسخ به دغدغه یکی از سهامدارن در زمینه نیاز به صندوق بخشی یا همان sector fund عنوان کرد: سازمان بورس و اوراق بهادار این صندوق‌ها را طراحی کرده و این طراحی اکنون در مرحله اساسنامه قرار دارد. فرابورس نیز پیشنهادات خود را در این زمینه ارسال کرده است.

سهامداران و مخاطبان فرابورس ایران می‌توانند سوالات، دغدغه‌ها و مسائل خود را در ارتباط با نمادهای فرابورسی، بازارها و ابزارهای تامین مالی فرابورس و… از طریق تماس با شماره 42150000-021 (مرکز ارتباط با مشتریان فرابورس) در میان بگذارند.

برگرفته از سیگنــال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *