1402/03/16

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

قیمت دلار صرافی ملی امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

قیمت دلار صرافی ملی امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

قیمت دلار صرافی ملی امروز 4 اردیبهشت 1402

به گزارش تجارت‌نیوز ، قیمت دلار و یورو امروز در صرافی بانک ملی ایران اعلام شد.

براین اساس قیمت خرید دلار آمریکا 41 هزار و 867 (چهل و یک هزار و هشتصد و شصت و هفت تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا 42 هزار و 290 (چهل و دو هزار و دویست و نود تومان) اعلام شد.

همچنین قیمت خرید یورو 45 هزار و 635 (چهل و پنج هزار و ششصد و سی و پنج تومان) و قیمت فروش یورو 46 هزار و 96 (چهل و شش هزار و نود و شش تومان) است.

فروردین‌ماه قیمت دلار در کانال 50 و 51 هزار تومانی حبس شده بود. معامله‌گران امید دارند بازار ارز در اردیبهشت با وضوح بیشتری به فعالیت خود ادامه دهد. این در حالی است که بازارهای همسایه در تعطیلات عید فطر هستند و در روزهای باقیمانده از هفته جاری با بازار تهران همراه نیستند.

قیمت دلار پنجشنبه 31 فروردین در بازار نیمه‌ تعطیل معاملات ارز با کاهش 170 تومانی باز شد و با قیمت 51 هزار و 538 تومان در بازار آزاد معامله شد.

روزهای پایانی ماه رمضان و تعطیلات عید فطر بازار ارز را از رونق انداخت. هر چند شرایط چندان فرقی نکرد زیرا بعد از تعطیلات نوروز قیمت اسکناس آمریکایی در کف کانال 50 هزار تومانی نوسان داشت. اما با شروع اردیبهشت معامله‌گران بازار دلار امید دارند رونق به بازارهای مالی برگردد.

بازارهای همسایه در تعطیلات عید فطر هستند و به دلار تهران ارزی(Arzee.ir) نمی‌دهند از همین رو بازیگران بازار ارز در روزهای باقیمانده از هفته جاری، در انتظار نوسان خاصی برای قیمت دلار نیستند.

برخی کارشناسان اقتصادی معتقدند به شکل سنتی بعد از پایان ماه رمضان، تقاضا در بازارهای مالی با روند افزایشی همراه می‌شود. بر اساس نمودار تکنیکیِ دلار تهران، این اسکناس در مثلثی گرفتار شده و وقت زیادی برای خروج از این منطقه ندارد.

مرجع: تجارت نیوز

برگرفته از سیگنــال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *