1402/09/16

ارزی

اخبار، تحلیل و بررسی اقتصادی و بازار بورس و ارزهای دیجیتال

رشد شدید قیمت Yearn.finance در پی خبر اضافه شدن این توکن به صرافی کوین بیس

رشد شدید قیمت Yearn.finance در پی خبر اضافه شدن این توکن به صرافی کوین بیس

رشد شدید قیمت Yearn.finance در پی خبر اضافه شدن این توکن به صرافی کوین بیس

کوین بیس روز پنجشنبه اعلام کرد ارز دیجیتال یرن فایننس (Yearn.finance) با واحد اختصاری YFI را به پلتفرم معاملاتی خود (کوین بیس پرو) اضافه می‌کند. این خبر رشد شدید قیمت YFI را در پی داشت.

به گزارش The Block، صرافی آمریکایی کوین بیس اعلام کرد از روز ۱۴ سپتامبر (۲۴ شهریور)، انتقالات یرن فایننس به کوین بیس پرو را می‌پذیرد و از ساعت ۹ صبحِ روز ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) به وقت منطقه زمانی اقیانوس آرام، در صورت مهیابودن شرایط، نقدشوندگی معاملات این ارز دیجیتال آغاز خواهد شد.

اضافه‌شدن یرن فایننس به کوین بیس در حالی رخ می‌دهد که تنها کمتر از دو ماه از راه‌اندازی رسمی این پروژه می‌گذرد. هدف این پلتفرم تمرکززدایی در امور مالی است و به‌ همین دلیل، از پروژه‌های مطرح حوزه دیفای محسوب می‌شود. کاربرد توکن YFI در سیستم یرن فایننس رأی‌دهی است. دارندگان این توکن می‌توانند در تصمیم‌گیری برای آینده یرن فایننس شرکت کنند.

با اعلام این خبر، قیمت هر واحد YFI با ۱۲ درصد افزایش طی ۲۴ ساعت اخیر، به ۳۳,۴۳۳ دلار رسید. گفتنی است ارزش این توکن طی یک ماه گذشته حدود ۱۸۰ درصد افزایش یافته است.

تحلیل‌گران در توییتر هشدار دادند که سرمایه‌گذاران نباید با فکر اینکه هفته آینده این توکن در کوین بیس معامله می‌شود، ورود کنند، چون احتمالاً این خبر تأثیر خود را همین حالا بر قیمت گذاشته است.

منبع: ارزدیــجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *